Enero 2015

- 1ª Autonómica Juvenil G-9

* (10/1) 16:15 h: FIGUEIRIDO 2 - 0 CALDAS C.F.

* (17/1) 17:30 h: CALDAS C.F. 3 - 0 U. DENA

* (24/1) 16:15 h: PUENTECALDELAS 0 - 3 CALDAS C.F.

* (1/2)  12:00 h: U. O GROVE - CALDAS C.F.

- Liga Gallega Cadete Sur

* (4/1)  12:00 h: CALDAS C.F. 0 - 3 BORA C.F.

* (10/1) 12:00 h: CALDAS C.F. 1 - 3 RÁP. BOUZAS

* (17/1) 16:00 h: VILA DO CORPUS 0 - 3 CALDAS C.F.

* (24/1) 16:00 h: CALDAS C.F. 3 - 0 C.D. LÉREZ

* (31/1) 19:45 h: AROSA B - CALDAS C.F.

- 2ª Autonómica Infantil G-9

* (3/1) 12:00 h: CALDAS C.F. 3 - 1 ATL. CUNTIS B

* (11/1) 11:45 h: SAGRADO 5 - 1 CALDAS C.F.

* (17/1) 10:00 h: CALDAS C.F. 0 - 2 AJ. LÉREZ B

* (24/1) 10:00 h: E.F. BARRO 1 - 2 CALDAS C.F.

* (31/1) 10:00 h: CALDAS C.F. - MORAÑA C.F.

- 1ª Autonómica Alevín F-11

* (10/1) 11:00 h: E.D. AROUSA 1 - 0  CALDAS C.F.

* (18/1) 12:00 h: CALDAS C.F. 3 - 0 CAMBADOS B

* (20/1) 18:00 h: CALDAS C.F. 2 - 1  VILANOVA

* (25/1) 10:15 h: UMIA 2 - 2 CALDAS C.F.

* (1/2)   12:00 h: CALDAS C.F. - VILAGARCÍA

- 2ª Autonómica Alevín F-8 G-62:

* (13/1) 18:30 h: ATL. CUNTIS 0 - 5  CALDAS C.F.

* (14/1) 18:30 h: CALDAS C.F. 7 - 7 AROSA SC 

* (17/1) 16:00 h: CALDAS C.F. 1 - 2 E.D. AROUSA

* (24/1) 10:30 h: VILANOVA 1 - 5 CALDAS C.F.

* (31/1) 12:00 h: MOSTEIRO - CALDAS C.F.

- 1ª Autonómica Benjamín F-8:

* (4/1)  12:00 h: CATOIRA 4 - 2  CALDAS C.F.

* (10/1) 10:30 h: CALDAS C.F. 0 - 3 CAMBADOS

* (18/1) 11:30 h: VILLA DE MARÍN 2 - 3 CALDAS C.F.

* (24/1) 12:15 h: CALDAS C.F. 0 - 1 SALGUEIRIÑOS

* (31/1) 12:00 h: CALDAS C.F. - PONTEVEDRA C.F.

- 1ª Autonómica Prebenjamín F-8 G-61

* (11/1) 10:00 h: AJ. LÉREZ 6 - 3 CALDAS C.F.

* (17/1) 13:00 h: CALDAS C.F. 3 - 2 ATL. CUNTIS

* (24/1) 12:30 h: E.D. POIO 3 - 6 CALDAS C.F.

* (31/1) 13:00 h: CALDAS C.F. - SAGRADO

- 1ª Autonómica Prebenjamín F-8 G-64

* (3/1)  10:30 h: CALDAS C.F. B 5 - 2  SALGUEIRIÑOS C

* (11/1) 12:30 h: SAN MARTÍN B 4 - 2 CALDAS C.F. B

* (17/1) 12:00 h: CALDAS C.F. B 4 - 1 UMIA B

* (24/1) 11:00 h: CALDAS C.F. B 5 - 2 VILAGARCÍA B

* (31/1) 18:30 h: PORTERO 2000 B - CALDAS C.F. B

- Liga Biberón IES FONTENLA de Poio.

* (10/1) 13:24 h: SAGRADO CORAZÓN 1 - 2  CALDAS C.F.

* (17/1) 13:24 h: CALDAS C.F. 4 - 1 ED A REIBOA

* (24/1) 13:24 h: BIBERÓNS 2000 0 - 2 CALDAS C.F.

* (31/1) 12:00 h: MONTEPORREIRO - CALDAS C.F.








Concello de Caldas de Reis
Horel O´Cruceiro. Restaurante-Cafetería
Enquadre, Impresión digital

CLUBE DE FUTBOL CALDAS

As Corticeiras
Carretera N-640 Caldas-Vilagarcía
Caldas de Reis
Pontevedra


T: 644 87 22 59
E: caldascf@hotmail.es

Donde estamos


Ver Campo As Corticeiras